Otel & Konaklama

Otel & Konaklama

Invite Turizm Türkiye genelinde 1000'den fazla otelde, online rezervasyon sistemi sayesinde Dünya genelinde 250.000 den fazla otelde en iyi fiyatlarla rezervasyon yapma imkanı sunmaktadır.

Müşteri her zaman haklıdır felsefesini benimşemiş ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan İnvite Turizm bu anlayış doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.

Misafirlerin ihtiyaçları doğrultusunda bütçeye uygun otelin bulunması ve tavsiye edilmesi, istenilen otel hakkında bilgilendirme, istenilen bölge hakkında bilgilendirme veya ihtiyaçlar doğrultusunda misafirin yönlendirilmesi ek olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.Invite Tourism Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks tesisleri sunan Invite Tourism, çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle de müşterilerine harika tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Siz de Invite Tourism'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com