LAMARTINE HOTEL

Taksim Meydanı'nın yakınında yer alan Lamartine Hotel, İstanbul'un en kaliteli alışveriş ve yemek mekanlarıyla çevrilidir. Otel ücretsiz kablosuz internet erişimine sahip temiz ve modern konaklama birimleri sunmaktadır.Ünlü alışveriş bölgesi Nişantaşı tesise 1,8 km uzaklıktadır.

İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı'na yürüme mesafesinde olan Lamartine Hotel, iş ve eğlence açısından önemli bir konuma sahiptir. Lamartine'in içi çağdaş mobilyalara ve iyi bir sunuma sahiptir.

Gün boyunca otel lobisinin modern ortamında kahve içebilirsiniz. Toplantılar veya alışverişle geçen bir günün ardından, Türk ve Çin mutfağından lezzetli yemekler sunan Lamartine'in 2 restoranından birini seçebilirsiniz.

İstiklal Caddesi'ndeki seçkin mağazalar ve restoranlar, Hotel Lamartine'e sadece 100 metre mesafededir. Tarihi Galata Kulesi sadece 600 metre uzaklıktadır. Ayrıca Taksim Meydanı'nda, şehrin geri kalanına kolayca ulaşmanızı sağlayacak çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu ve Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu 1,1 km mesafededir. Invite Tourism Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks tesisleri sunan Invite Tourism, çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle de müşterilerine harika tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Siz de Invite Tourism'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com