THE CENTRAL PALACE

Central Palace, İstanbul'un hareketli merkezinde, İstiklal Caddesi'nin alışveriş bölgesinin yakınında yer alır. Taksim Meydanı 100 metreden daha kısa mesafededir. Otelin lüks odalarında her türlü sağlıklı yaşam olanağını bulabilirsiniz. Ünlü alışveriş bölgesi Nişantaşı 1,8 km uzaklıktadır.

Osmanlı dekorunu modern olanaklarla birleştiren Central Palace'in tüm odaları klimalıdır. Odalarda geniş bir oturma alanı ve spa küvetli lüks banyolar bulunur.

Otelin restoranında sağlıklı ürünlerle hazırlanan gurme yemekler servis edilmektedir.

Konuklar yüksek teknolojiyle donatılmış spor salonunda kardiyo ve fitness ekipmanları ile egzersiz yaparak formlarını koruyabilir. Oteldeki spa alanında sauna, spa küveti ve geleneksel Türk motifleriyle dekore edilmiş hamam vardır.

Taksim'den Tünel ve Galata Köprüsü'ne bağlantı imkanı sunan tarihi tramvaya ve İstanbul Metrosu'na ulaşabilirsiniz. The Central Palace Hotel'de Wi-Fi erişimi ve otopark kullanımı ücretsizdir. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, İstanbul Kongre Merkezi, Cemal Reşit Rey Konser Salonu ve Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu ise 1,3 km mesafededir. Invite Tourism Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks tesisleri sunan Invite Tourism, çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle de müşterilerine harika tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Siz de Invite Tourism'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com