MOVENPICK HOTEL IZMIR

İzmir'in merkezi Cumhuriyet Meydanı'nın hemen yanındaki Mövenpick, Ege Denizi manzaralı çağdaş konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Otelde panoramik bir spor salonu ile kapalı havuz ve holistik uygulamalar sunan göz alıcı bir spa bulunmaktadır.

Mövenpick Hotel İzmir'in krem tonlarında dekore edilmiş ve şık mobilyalarla döşenmiş odalarında düz ekran TV ve hipoalerjenik yastıklar vardır. Bazı odalar İzmir Körfezi'nin çarpıcı manzaralarına sahiptir.

Mövenpick'in gün boyu hizmet veren restoranı Margaux Restaurant'ta dünya ve Türk mutfaklarından taze ve yerel ürünlerle hazırlanmış lezzetler servis edilmektedir. Otel bünyesindeki Swiss Cake'te ev yapımı çikolatalar ve hamur işleri sunulmaktadır. En üst kattaki Mistral Bar'da ise kokteyllerin ve kent panoramalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Kapsamlı Coral Health Club kardiyo ekipmanları ile yoga ve pilates dersleri sunmaktadır. Dinlenme olanakları arasında sauna, çeşitli masajlar ve bir güzellik uzmanı bulunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı Mövenpick Hotel İzmir'e 15 km uzaklıktadır. 


Invite Tourism Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks tesisleri sunan Invite Tourism, çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle de müşterilerine harika tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Siz de Invite Tourism'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com